Rimming

Do czego odnosi się termin „rimming” i jak się go używa?
Anilingus jest naukowym terminem dla tego aktu. Większość ludzi zareaguje na to tak, jakby zjedli już co najmniej jeden kwaśny owoc, zanim to usłyszą. Ponieważ są zaintrygowani, niektórzy ludzie będą pochylać się bliżej ekranu komputera. Przynajmniej powinieneś spróbować pewnych rzeczy. Rimming, z drugiej strony, robi to z jakiego powodu? Powszechnie używa się terminu „przyjemność”, aby to opisać. Orgazmy mogą wynikać z tej przyjemności, gdy jest ona połączona z dalszymi pieszczotami.

Podobnie jak w przypadku seksu oralnego, aby zaangażować się w riming, musisz lizać dziurkę, ale tym razem jest to dziurka innego faceta. Jeśli chodzi o bycie lizanym, wszyscy mamy swoje własne preferencje. Doświadczenie każdego z nas jest wyjątkowe. Są tacy, którzy wolą lekki dotyk języka, podczas gdy inni wolą bardziej intensywne doznania. Należy jednak pamiętać, że tyłek jest niezwykle delikatny i musi być traktowany z ostrożnością.

Rimming jako atrakcja seksualna

Możesz porozmawiać o próbowaniu czegoś nowego podczas spotkania seksualnego, lub możesz poruszyć ten temat wcześniej. Jako osoba będąca w związku z osobą o otwartym umyśle, nie należy poruszać tematów tabu. Rimming nie jest dla „tinderowych romansów”, ale dla osób, które są otwarte.

Rimming znany jest również jako anilingus, czyli rodzaj pieszczot oralnych i genitalnych. Każdy, bez względu na orientację seksualną, może brać udział w tej czynności i czerpać z niej korzyści, dlatego jest to mądry wybór. Aby dowiedzieć się, czy rimming jest akceptowalną formą uprawiania seksu, oraz jak zachować bezpieczeństwo i czystość podczas stosowania tej metody stosunku analno-oralnego, czytaj dalej.

Być może zainteresuje cię temat ➡ Czym jest FaceSitting?

Co to Rimming

Zdrowie, higiena osobista a Rimming

W następstwie pojawienia się seksuologii i większej świadomości społecznej na temat ludzkiej seksualności, wiele wcześniejszych praktyk tabu stało się szerzej dyskutowanych. Tematy takie jak seks analny i używanie zmysłowych zabawek, by wymienić tylko dwa, już przełamały tabu. Istnieje również problem znany jako anilingus, który jest dubbingowany „rimming” w języku angielskim i nie jest idealny. Ta strategia seksualna nie jest jednak dobrze rozumiana. Czy rimowanie jest szkodliwe dla zdrowia?

Po pierwsze, zapytaj osobę, z którą uprawiasz seks o pozwolenie, zanim zaczniesz uprawiać rimming lub angażować się w inne akty seksualne.

A co z twoją higieną osobistą? Przed i po rimingu prawidłowo oczyść okolice odbytu i usta, aby upewnić się, że nie ma w nich bakterii. Po sesji pieszczot analnych powstrzymaj się od dotykania swojej cipki lub penisa. Może to doprowadzić do zakażenia przenoszonego drogą płciową.

Odbyt wolny od zanieczyszczeń nie ma smaku ani zapachu. W rezultacie ma on wyraźny smak i aromat. Rozważ dodanie składnika smakowego do środka smarującego, aby nieco urozmaicić sprawy podczas głaskania.

Rimming

Jak robić Rimming

Powszechnym założeniem jest, że heteroseksualne stosunki seksualne polegają wyłącznie na uwydatnianiu zaimków płciowych. Trudno jest się dobrze bawić, kiedy jest się po tej samej stronie co ta osoba. Dlaczego? W odbycie, jednym z najbardziej erogennych obszarów ciała, znajduje się wiele nerwów. Ze względu na swoją wrażliwą naturę, stymulowanie męskiej prostaty jest wciąż tematem tabu. W rezultacie wielu facetów uważa, że odczuwanie tej formy przyjemności jest symptomem braku męskości.

Kobiety obawiają się dotykać swojego odbytu ze względu na obawy związane z ich osobistą czystością. Nierzadko ludzie wstydzą się lub unikają kontaktu wzrokowego, gdy mają włosy na pośladkach lub w okolicy odbytu.

Mężczyźni częściej niż kobiety angażują się w tego typu zachowania (np. lizanie). Co jest tego powodem? Nie jest to nawet kwestia utożsamiania tego miejsca z brudem, jak powiedzieli inni.

Obie strony czerpią ogromne korzyści, kiedy uda im się przełamać do rimmingu. Jak zrobić to poprawnie za pierwszym razem i o czym należy pomyśleć, zanim jeszcze zaczniemy, to wciąż pytania bez odpowiedzi.